Tier C Motorna kopačica

Efco MZ 2055 K

Efco MZ 2055 K je kompaktna mini motorna kopačica iz grupe Emak, sestrinske marke Oleo-Maca. Mali Emak K 300 H OHV od 80 cm³ s četiri takta (oko 2,5 KS) pogoni rotor s 3+3 noža podesiv od 46 cm do 22 cm, s jednom brzinom naprijed i tek 27 kg za nošenje. Namijenjena je povišenim gredicama, malim vrtovima i radu između redova, a ne razbijanju neobrađenog tla. Motor, radni zahvat od 46 cm, jedna brzina i masa od 27 kg potvrđeni preko Efca; cijena okvirna, do ponude.

Okvirna cijena
250 €–350 €

Efco MZ 2055 K compact petrol tiller
Efco

Specifikacije provjerene.Navedene specifikacije provjerene su prema podacima proizvođača i/ili oglasima zastupnika. Cijena ostaje preuzeti iz ponuda zastupnika: potvrdite je ažuriranom ponudom prije kupnje.

Za koga je

Najbolje za: Povišene gredice, male vrtove i okopavanje između redova.

Prednosti

  • Vrlo lagana s 27 kg, lako se nosi i sprema
  • Radni zahvat podesiv od 46 cm do 22 cm
  • Emak četverotaktni motor, bez miješanja goriva
  • Prava talijanska marka po povoljnoj cijeni

Nedostaci

  • Samo jedna brzina naprijed, bez hoda unatrag
  • 2,5 KS za meko, obrađeno tlo, ne za tvrdo
  • Prednja mini kopačica, ne za velike parcele

Specifikacije

Specifikacije za MZ 2055 K
Kategorija Motorna kopačica
Tip Prednje freze · Električna / akumulatorska kopačica
Pogon Benzinski
Motor Emak K 300 H OHV petrol, 80 cc, 4-stroke (~2.5 hp)
Snaga 2.5 KS / 1.8 kW
Radna širina 46 cm
Težina 27 kg
Status Aktualni model
Okvirna cijena 250 €–350 €
Osnova cijene Ponuda zastupnika

Širina i masa određuju učinak i upravljivost — teži strojevi dublje zahvaćaju, ali ih je teže okretati i prevoziti.

Efco MZ 2055 K — vaša pitanja

Koliko košta Efco MZ 2055 K?

Okvirna cijena je 250 €–350 €, na temelju ponuda zastupnika. Uvijek je potvrdite aktualnom ponudom — ovo su procjene koje treba provjeriti.

Za koju veličinu parcele je Efco MZ 2055 K prikladan?

Povišene gredice, male vrtove i okopavanje između redova. S radnim zahvatom od 46 cm, prikladan za uređene gredice i parcele uobičajene veličine.

Je li Efco MZ 2055 K benzinski, dizelski ili električni?

Pogon: Benzinski (Emak K 300 H OHV petrol, 80 cc, 4-stroke (~2.5 hp)). To znači snažan i postojan rad za razbijanje i prevrtanje tla, uz redovno održavanje goriva i ulja.

  • Motorna kopačica

    Hecht 750

    Benzinski · 6.5 KS · Prednje freze · 50 cm

    od 250 €–360 €

  • Motorna kopačica

    Sterwins Rs 60 169cc

    Benzinski · 5.6 KS · Prednje freze · 60 cm

    od 250 €–370 €

  • Motorna kopačica

    AL-KO MH 4001 R

    Benzinski · 3.5 KS · Prednje freze · 50 cm

    od 250 €–390 €