Tier B Motorna kopačica

Stihl MH 710

Stihlova najveća kopačica (izvozni/izvan-EU model): motor STIHL EHC 700 (252 cc, 5,2 kW / 7 KS) pokreće radnu širinu od 100 cm s oblikovanim noževima za usitnjavanje, 2 brzine naprijed + 1 nazad, podesivu ručku i sklopive transportne kotače. Motor, snaga, širina 100 cm i prijenos potvrđeni preko Stihla; težina, cijena i dostupnost u EU/UK tek se trebaju provjeriti.

Okvirna cijena
1.500 GBP–1.900 GBP

Stihl MH 710 tiller
STIHL

Specifikacije provjerene.Navedene specifikacije provjerene su prema podacima proizvođača i/ili oglasima zastupnika. Cijena ostaje preuzeti iz ponuda zastupnika: potvrdite je ažuriranom ponudom prije kupnje.

Za koga je

Najbolje za: Srednje do velike vrtove i zahtjevno tlo.

Prednosti

  • Snažan motor 252 cc / 5,2 kW
  • Široka radna širina od 100 cm
  • 2 brzine naprijed + 1 nazad
  • Stihlova izrada i mreža zastupnika

Nedostaci

  • Model za izvozna tržišta (slaba dostupnost u EU)
  • Težina/cijena za provjeru
  • Velika i teška

Specifikacije

Specifikacije za MH 710
Kategorija Motorna kopačica
Tip Stražnje freze · Benzinska motorna kopačica
Pogon Benzinski
Motor STIHL EHC 700 (252 cc, 5.2 kW)
Snaga 7.1 KS / 5.2 kW
Radna širina 97 cm
Težina 101 kg
Status Aktualni model
Okvirna cijena 1.500 GBP–1.900 GBP
Osnova cijene Ponuda zastupnika

Širina i masa određuju učinak i upravljivost — teži strojevi dublje zahvaćaju, ali ih je teže okretati i prevoziti.

Stihl MH 710 — vaša pitanja

Koliko košta Stihl MH 710?

Okvirna cijena je 1.500 GBP–1.900 GBP, na temelju ponuda zastupnika. Uvijek je potvrdite aktualnom ponudom — ovo su procjene koje treba provjeriti.

Za koju veličinu parcele je Stihl MH 710 prikladan?

Srednje do velike vrtove i zahtjevno tlo. S radnim zahvatom od 97 cm, idealan za veće parcele i mala gospodarstva.

Je li Stihl MH 710 benzinski, dizelski ili električni?

Pogon: Benzinski (STIHL EHC 700 (252 cc, 5.2 kW)). To znači snažan i postojan rad za razbijanje i prevrtanje tla, uz redovno održavanje goriva i ulja.

  • Motorna kopačica

    Stihl MH 685

    Benzinski · 4.4 KS · Stražnje freze · 85 cm

    od 1.450 €–1.900 €

  • Motorna kopačica

    Camon C2000

    Benzinski · 4.8 KS · Stražnje freze · 64 cm

    od 1.300 GBP–1.700 GBP

  • Motorna kopačica

    Honda F 510

    Benzinski · 4.8 KS · Stražnje freze · 66 cm

    od 1.200 GBP–1.700 GBP